O nasDrukuj stronę

Za projektem Commocore kryje się Bartosz Żołyński (aka Bago Zonde), działający głównie w pojedynkę entuzjasta, który uwielbia kodować, tworzyć grafikę i muzykę, i jest całkowicie oddany Commodore 64. Urodził się w pięknej południowej części Polski, obecnie mieszka w Holandii.

Commocore zajmuje się tworzeniem projektów open source, innowacji, oraz publikacją nowych gier na Commodore 64, w które można grać na oryginalnym sprzęcie lub za pomocą dostępnych emulatorów na PC, Linuxa, Maca, Amigę i urządzenia mobilne.

Chcemy współtworzyć społeczność komodorowców przez pisanie gier, projekty open source, sadzenie pikseli i eksperymentowanie z hardwarem. Wierzcie nam, naprawdę warto zakochać się w tej maszynie! Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i pomysłami, promować ciekawe inicjatywy i inspirować innych.

Chcemy tworzyć, pracować nad czymś innowacyjnym i dzielić się z tym z powiększającą się społecznością. Wprost uwielbiamy tę maszynę – pochodzi z wczesnych lat osiemdziesiątych, wciąż istnieje i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Możliwości są nieskończone.

Uwielbiasz C64? Powinieneś dać nam o sobie znać!

Skontaktuj się z nami przez e-mail. W sumie, zrób to już teraz:
contact[jedna wesoła małpka]commocore.com

Spotkaj się z nami "twarzą w twarz" na fejsie www.facebook.com/Commocore  lub "twitnij" na https://twitter.com/Commocore. Możesz nas spotkać także na  https://www.instagram.com/commocore/.

Ta strona jest w pełni kompatybilna z przeglądarką Contiki dzięki bibliotece Petscii, możesz więc po prostu przeglądać ją, używać wyszukiwarki a nawet ściągać pliki przy użyciu WGET bezpośrednio na Twoim C64!


Copyright © 2011-2024 Commocore.
All rights reserved. Polityka prywatności